Skip to content

Leuk je te ontmoeten!
Moai datst hjir bist!
Nice to meet you!

Fers

Zuiderkruisweg 4

8938 AP, Leeuwarden

058 284 77 84

Wie voor wat

Bestuur & Staf

Sandra van Gaalen

Directeur-bestuurder

06 38 07 85 55

sandra@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Hilly van der Molen

Bestuursadviseur

06 55 81 16 60

hilly@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Sandra Kooistra

Secretariaat

058 284 77 84

secretariaat@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Management

Barbra Bloemink

Manager Kennis- en Innovatiecentrum

058 284 77 87 / 06 41 51 81 22

barbra@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Martin Amperse

Manager Facilitair Bedrijf

058 284 77 50 / 06 10 99 05 42

martin@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Gerben Yedema

Manager ICT

058 284 77 60 / 06 28 77 31 70

gerben@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Kennis- & innovatiecentrum

Aan Kootstra

Adviseur Digitaal

058 284 77 28 / 06 83 22 08 66

aan@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Jeroen de Boer

Adviseur Innovatie

058 284 77 43 / 06 10 89 83 58

jeroen@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Margreet Zeeders

Adviseur Collectie

06 38 06 82 92

margreet@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Bernou Ozinga

Adviseur Programmalijnen & Kennisdelen

06 14 51 43 48

bernou@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Joppa Wuite

Adviseur Basisvaardigheden

06 23 26 45 57

joppa@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Mark van der Steen

Meemaker

058 284 77 80

mark@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Janneke Straatsma

Adviseur Educatie

058 284 77 21 / 06 30 95 37 62

janneke@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Jillian Kloosterman

Adviseur Educatie

058 284 77 11 / 06 18 41 79 84

jillian@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Gertrud Palstra

Adviseur Meertaligheid & Frysk

058 284 77 23 / 06 20 49 68 47

gertrud@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Elly Bouwma

Adviseur Marketing & Communicatie

058 284 77 88 / 06 47 81 41 15

elly@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Femke Wijbenga

Adviseur Marketing & Communicatie

058 284 77 89

femke@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Mila de Smet

Zichtbaarmaker

058 284 77 25

mila@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Hester van der Meulen

Zichtbaarmaker

058 284 77 80

hester@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Facilitair

Frans Schiphof

Bedrijfsvoering

058 284 77 81

frans@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Matty Kamminga

Team HR

058 284 77 52

matty@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />

Gerryt Huizenga

Planner logistiek

058 284 77 35 / 06 41 07 81 79

gerryt@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>173</b><br />