Skip to content

Leuk je te ontmoeten!
Moai datst hjir bist!
Nice to meet you!

Fers

Zuiderkruisweg 4

8938 AP, Leeuwarden

058 284 77 84

Wie voor wat

Bestuur & Staf

Sandra van Gaalen

Directeur-bestuurder

058 284 77 85 / 06 38 07 85 55

sandra@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Hilly van der Molen

Bestuursadviseur

058 284 77 01 / 06 55 81 16 60

hilly@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Sandra Kooistra

Secretariaat

058 284 77 84

secretariaat@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Management

Neeltje de Boer

Manager Serviceorganisatie

058 284 77 02 / 06 81 17 54 79

neeltje@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Barbra Bloemink

Manager Kennis- & Innovatiecentrum

058 284 77 87 / 06 41 51 81 22

barbra@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Serviceorganisatie

Erik Huurman

Business Controller

058 284 77 50 / 06 21 86 32 86

erikhuurman@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Nienke van Meerveld

Financial Controller

058 284 77 54 / 06 48 46 92 28

nienkevanmeerveld@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Patrick Leeuwinga

Financial Controller

058 284 77 53 / 06 81 17 54 80

patrick@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Margot Meijssen

Financieel Administrateur-Adviseur

058 284 77 51 / 06 14 36 68 34

margot@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Agnez van Dellen

Senior Medewerker Financiën

058 284 77 57 / 06 81 17 54 82

agnez@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Anneke Doornbos

Medewerker Financiën

058 284 77 55

anneke@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Berber Reitsma

Medewerker Financiën

058 284 77 71

berber@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Joukje Kaastra

Medewerker Financiën

058 284 77 07

joukje@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Frans Schiphof

Applicatiebeheerder AFAS

058 284 77 81

frans@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Gert Jan Pars

Salarisadministrateur

058 284 77 58

gertjan@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Hennie van Dijk

Salarisadministrateur

058 284 77 26

hennie@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Sjoukje Holtsema-Kootstra

Salarisadminstrateur

058 284 77 12

sjoukje@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Matty Kamminga

Adviseur HR

058 284 77 52

matty@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Krista Hooghiemstra

Adviseur HR

058 284 77 72 / 06 81 97 02 63

krista@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Hilma Pierik

Adviseur HR

058 284 77 04 / 06 81 97 02 62

hilma@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Simone Kromkamp

Medewerker HR

058 284 77 74

simone@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Eric Pothoven

Adviseur ICT

058 284 77 63 / 06 38 20 78 00

Eric@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Jan Hoogstins

Senior Systeembeheerder

058 284 77 66

jan@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Tjeerd van der Werk

Senior Systeembeheerder

058 284 77 45

tjeerd@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Bashar Wadie

Systeembeheerder

058 284 77 66

bashar@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Douwe Anema

Systeembeheerder

058 284 77 42

douwe@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Roelof Riemersma

Senior Applicatiebeheerder Wise

058 284 77 49

roelof@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Pieter Hoekstra

Senior Applicatiebeheerder Wise

058 284 77 47

pieter@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Andre Lagerburg

Applicatiebeheerder Wise

058 284 77 64

andre@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Heine-Jan de Graaf

Medewerker Centrale Catalogus

058 284 77 19

heinejan@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Jelle van der Heide

Medewerker Centrale Catalogus & Logistiek

058 284 77 38

jelle@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Gerryt Huizenga

Planner Logistiek

058 284 77 35 / 06 41 07 81 79

gerryt@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Ronald Dobma

Medewerker Logistiek

058 284 77 32

ronald@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Wybe Koehoorn

Medewerker Logistiek

058 284 77 33

wybe@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Herbert van Oorschot

Medewerker Logistiek

058 284 77 84

herbert@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Sietse Kingma

Medewerker Logistiek

058 284 77 84

sietse@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Klaas de Jong

Medewerker Logistiek

058 284 77 84

klaasdejong@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Kennis- & innovatiecentrum

Aan Kootstra

Adviseur Digitale Bibliotheek

058 284 77 28 / 06 83 22 08 66

aan@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Jennifer Veldman

Adviseur Digitaal Burgerschap

058 284 77 24 / 06 43 22 43 73

jennifer@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Joppa Wuite

Adviseur Basisvaardigheden

058 284 77 75 / 06 23 26 45 57

joppa@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Gertrud Palstra

Adviseur Meertaligheid & Frysk

058 284 77 23 / 06 20 49 68 47

gertrud@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Roos Franken

Adviseur Taal & Leesbevordering

058 284 77 90 / 06 38 98 26 74

roosfranken@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Julie Bruijnincx

Adviseur Leesoffensief

06 13 58 00 67

julie@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Margreet Zeeders

Adviseur Collectie

058 284 77 48 / 06 38 06 82 92

margreet@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Mark van der Steen

Adviseur Projecten

058 284 77 80

mark@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Elly Bouwma

Adviseur Marketing & Communicatie

058 284 77 88 / 06 47 81 41 15

elly@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Seline Schotanus

Adviseur Marketing & Communicatie

058 284 77 89 / 06 39 79 44 60

seline@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Mila de Smet

Medewerker Marketing & Communicatie

058 284 77 25 / 06 81 92 63 41

mila@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Hester van der Meulen

Vormgever

058 284 77 76

hester@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Janneke Straatsma

Medewerker Taal- & Leesbevordering

058 284 77 21 / 06 30 95 37 62

janneke@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Berber van der Wal

Projectmedewerker Taal, Meertaligheid & Collectie

058 284 77 92 / 06 38 98 26 66

berbervanderwal@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />

Annika Vonk

Projectmedewerker Digitaal Burgerschap, Basisvaardigheden
& Leven Lang Ontwikkelen

058 284 77 91 / 06 38 98 26 80

annika@fers.nl
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $contact_id in <b>/home/fers/domains/fers.nl/public_html/wp-content/themes/bsf/page-contact.php</b> on line <b>168</b><br />